Znicze Kowalczyk


Adres: Dojazd 14a
Telefon: 601500886
Miejscowość: Tarnów
Kod pocztowy: 33-100
NIP: 8730002978Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zajmujesz się produkcją lub sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów i zniczy? W takim razie oferta hurtowni zniczekowalczyk.com przygotowana została specjalnie dla Ciebie i Twojego biznesu. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne do tworzenia takich produktów elementy, w tym między innymi knoty do zniczy, blaszki, bawełniane sznurki i wiele innych. 

Proponowane przez firmę knoty wyposażone zostały w ołowianą nitkę, której długość uzależniona jest od wymagań klienta. Hurtownia oferuje także specjalne modele do wyprasek, wykonane z  wysokiej jakości materiałów. Jeżeli w szerokiej ofercie sklepu nie znajdziesz elementów dopasowanych do Twoich potrzeb nie musisz się martwić - producent jest w stanie stworzyć je na Twoje indywidualne zamówienie, zgodnie z dostarczonymi informacjami bądź specyfikacją techniczną. 

Utworzono: 2018-08-27

Zostaw Komentarz

Współpraca z tą hurtownią artykułów związanymi ze zniczami układa się znakomicie - dostarczają swoje produkty terminowo i zgodnie z naszą specyfikacją. :)
By:tersa
Data:2018-10-30 13:22:38
Ocena: 3
Okoliczne Firmy


DetoksVIP

https://www.detoksvip.pl/

Stachurski Przeprowadzki

https://przeprowadzki-stachurski.com.pl

Lajkonik Przeprowadzki

https://przeprowadzkilajkonik.pl/