lgme.pl


Adres: Piastowska 31
Telefon: 606 747 877
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 50-361
NIP:Oceń firmę (0 z 0 głosów)Można wiele zrobić, by zachować młodość skóry na jak najdłużej: stosować zdrową dietę, unikać opalania, sięgać po dobre kremy, a nawet łykać kolagen w tabletkach. Wszystko to jednak pozwoli tylko w mniejszym bądź większym stopniu opóźnić starzenie się skóry, nie podziała zaś na istniejące zmarszczki. Czy to oznacza, że osoby dojrzałe, których skóra wyraźnie się postarzała, nie mają innego wyjścia, jak tylko zaakceptować taki stan rzeczy?

Oczywiście, że nie, gdyż osoby w takiej sytuacji mają do wyboru ogromny wachlarz możliwości. Na stronie lgme.pl przedstawia je ceniony gabinet medycyny estetycznej z Wrocławia, który oferuje między innymi wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, ostrzykiwanie toksyną botulinową czy osocze bogatopłytkowe. Każdy z tych zabiegów pozwala odzyskać młodą i piękną skórę.

Utworzono: 2018-08-06Zostaw Komentarz

Ten gabinet medycyny estetycznej dysponuje szeroką ofertą w dziedzinie poprawiania mankamentów naszej urody. Od nas tylko zależy to, na którą metodę się zdecydujemy.
By:isera
Data:2018-08-08 09:36:27
Ocena: 4
Okoliczne Firmy


A&K Virtus Sp z o.o.

http://www.akvirtus.com.pl/

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

https://www.hitec.pl/

Moliland

https://moliland.pl/