DetoksVIP


Adres: Sportowa 41
Telefon: 507-177-222
Miejscowość: Świątniki Górne - Kraków
Kod pocztowy: 32-040
NIP:Oceń firmę (0 z 0 głosów)Uzależnić można się tak naprawdę od wszystkiego i każdy z nałogów jest groźny, zarówno dl psychiki, jak i zdrowia oraz życia społecznego. Kiedy więc zauważa się, że ma się problem z alkoholem, narkotykami czy hazardem, warto podjąć terapię uzależnień. W Krakowie działa świetna placówka pomagająca walczyć z różnego rodzaju nałogami, która pomogła już wielu osobom w wyjściu z niszczącego nałogu.

Szczegóły na temat tej oferty można znaleźć na stronie detoksvip.pl. Jeśli ktoś wzbrania się przed podjęciem takiego leczenia z obawy, że będzie to wiązało się z pobytem w nieprzyjemnym miejscu, to może być spokojny. Placówka ta cechuje się bardzo wysokim standardem, pobyt w niej przypomina więc wczasy w luksusowym pensjonacie. Pozwala to wracać do równowagi w wyjątkowo komfortowych warunkach, co podnosi motywację.

Utworzono: 2018-07-14

Zostaw Komentarz

Usługi tego ośrodka zwiększają nasze szanse na skuteczne zerwanie z nałogami, tj. alkoholizm czy narkomania. Dla mnie terapia zakończyła się sukcesem - zerwałem z piciem - w końcu po wielu latach czuje się wolny i szczęśliwy.
By:aylondu
Data:2019-05-09 14:48:23
Ocena: 3
Okoliczne Firmy


Stachurski Przeprowadzki

https://przeprowadzki-stachurski.com.pl

Lajkonik Przeprowadzki

https://przeprowadzkilajkonik.pl/

Znicze Kowalczyk

https://www.zniczekowalczyk.com/