DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji


Adres: Maurycego Beniowskiego 1
Telefon: +48 500 44 34 34
Miejscowość: Gdańsk
Kod pocztowy: 80--38
NIP: 9671318745Oceń firmę (0 z 0 głosów)Specjalista może pomóc w różnych przypadkach, osobom w różnym wieku. Oto kilka kluczowych usług, które oferuje dentysta z Gdańska-Przymorza:

  1. Badania kontrolne: Regularne wizyty u dentysty są potrzebne aby wykryć ewentualne problemy z zębami i dziąsłami na wczesnym etapie. Dentysta przeprowadza badania, w trakcie których sprawdza stan uzębienia i dziąseł.

  2. Leczenie próchnicy: Dentysta może leczyć próchnicę, usuwając zakażony materiał z zęba i wypełniając ubytek. Dzięki temu można zachować zdrowy ząb i uniknąć poważniejszych komplikacji.

  3. Wybielanie zębów: Jeśli zęby straciły swój naturalny blask z powodu plam, przebarwień czy starzenia się, specjalista oferuje usługi wybielania zębów, które przywracają im białą i atrakcyjną barwę.

  4. Protetyka: Dentysta może pomóc pacjentom, którzy stracili zęby, poprzez dostosowanie protez, mostów lub implantów zębowych, aby przywrócić funkcję i estetykę uśmiechu.

  5. Ortodoncja: Dentyści ortodonci specjalizują się w korekcji wad zgryzu i niesymetrycznego ustawienia zębów za pomocą aparatów ortodontycznych.

Utworzono: 2024-01-23Zostaw Komentarz

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Okoliczne Firmy


Tapestry

https://www.tapestry.pl/

Moto Handel Wojciech Nowociński

https://skupaut-pomorskie.pl/

DYSTRYBUCJA POMORZE Janusz Wirkus

https://www.buszwinda.pl/