Lenis Sp. Z O.O


Adres: Wierzbowa 6 6
Telefon: 61 851 13 05
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61--85
NIP: 7811703147Oceń firmę (0 z 0 głosów)Lenis to renomowany salon kosmetyczny, który swoje doświadczenie w branży zbiera od wielu lat. W centrum wykonywane są najróżniejsze zabiegi z zakresu kosmetyki podstawowej, depilacji laserowej, pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp oraz wiele innych.

Propozycją tego salonu z Poznania jest także profesjonalna medycyna estetyczna, której celem jest poprawa najróżniejszych defektów skóry bądź sylwetki. Jednym z zabiegów wykonywanych w centrum jest wypełnianie ust kwasem hialuronowym. Usługa ta skierowana jest do wszystkich kobiet, które borykają się z problemem opadających kącików, niesymetrycznych warg lub po prostu marzą o pięknych, pełnych ustach.

Zabieg polega na wstrzyknięciu w usta odpowiedniej ilości specjalistycznego preparatu zwanego wypełniaczem. Wykorzystywana substancja odpowiada za jędrność oraz gładkość skóry. Jej znakomite właściwości sprawiają, że usta stają się pełne, elastyczne i doskonale nawilżone. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 9 miesięcy.

Utworzono: 2020-02-05Zostaw Komentarz

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Okoliczne Firmy


Archteka

https://archteka.com/

ALMA SERWIS Sp. z o.o.

http://www.almaserwis.pl

GLAS-TECH S.A.

https://glas-tech.pl/pl/