ramii


Adres: Zielona 87 b
Telefon: 533 323 561
Miejscowość: Bolechowice
Kod pocztowy: 32-082
NIP: 8171078823Oceń firmę (0 z 0 głosów)Planujesz remont dachu? Stwierdziłeś, że pora odnowić  jego powłoki antykorozyjne, a także kolor? Postaw w takim razie na najlepsze farby, które nadadzą mu pięknej barwy, ale będą również chronić stal czy aluminium przed wszelkimi niekorzystnymi wpływami pogody. RADACH to profesjonalna farba od firmy RAFIL. Produkt ten gwarantuje pewne zabezpieczenie przed korozją, a także oddziaływaniem wszystkich innych negatywnych czynników pogodowych.

Farba ta dostępna jest m.in. na stronie http://www.ramii.pl/pl/farby/radach--farba-na-dach,54.htm. Tam też można zapoznać się z gamą kolorów, jak i bardziej szczegółową specyfikacją produktu. Co jeszcze można znaleźć na stronie sklepu Ramii.pl? Jako że są oni specjalistami od materiałów budowlanych, w asortymencie nie brakuje wszelkich innych farb, impregnatów (do drewna i do metalu), a także lakierów do parkietów, które znacznie podnoszą ich wytrzymałość.

Sklep jest otwarty zarówno na firmy, jak i klientów indywidualnych. W razie konieczności pracownicy obsługi zawsze objaśnią właściwości produktu, a także, do jakich celów można go wykorzystać.

Utworzono: 2019-05-02

Zostaw Komentarz

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Okoliczne Firmy


DetoksVIP

https://www.detoksvip.pl/

Stachurski Przeprowadzki

http://przeprowadzki-stachurski.com.pl

Lajkonik Przeprowadzki

http://przeprowadzkilajkonik.pl/