Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak


Adres: Tenisowa 29
Telefon:
Miejscowość: Szczecin
Kod pocztowy: 71-066
NIP: 5992719782Oceń firmę (0 z 0 głosów)Rówieśnicza mediacja w Szczecinie to kurs, który odnaleźć można na stronie internetowej, pod adresem: mediatorka.szczecin.pl. Tam można zapoznać się z kompleksowymi usługami, jakie mediatorka oferuje swoim klientom. Wśród nich są właśnie wspomniane mediacje rówieśnicze, które niejednokrotnie stanowią spore wyzwanie dla rodziców i wychowawców. W przebiegu tego rodzaju mediacji zdarza się, że wykorzystywany jest rówieśnik osób skonfliktowanych. Taka osoba w roli mediatora okazuje się najbardziej skuteczna, gdyż rozumie problemy, z jakimi zmagają się koledzy i potrafi pojąć ich punkt widzenia.

W ofercie wspomnianej mediatorki znajdują się również inne rodzaje mediacji - rodzinne, alimentacyjne i rozwodowe, a także gospodarcze i pracownicze. Można skorzystać także z mediacji w procesach karnych.

Utworzono: 2019-03-08Zostaw Komentarz

Szukacie usług mediatora w Szczecinie? Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia tej pani. Np. podczas rozwodu czy ustalenia opieki nad dzieckiem.
By:ommanne
Data:2019-05-28 10:39:05
Ocena: 4
Okoliczne Firmy


StyliJa

https://stylija.pl/

Salon Jubilerski Virago

https://virago.sklep.pl/

Desmo Kamil Wojsznis

https://plytydolaptopow.pl/